yegorhayk89's avatar
yegorhayk89

Dec. 31, 2021

0
Oogcontact - iemand nieuw ontmoeten

Veel van de “op het eerste gezicht” verhalen zijn romantisch. Ik heb een paar van deze ook. Maar ik schrijf liever over een ander verhaal - een van vriendschap.

Ik ben al jaren bewust geweest dat ik veel vaker een vriendschap op het eerste gezicht ervaar. Het is een direct gevoel dat iemand een goede mens is en past bij me. Ik wil meteen die persoon leren kennen. Deze intuïtie is ontzettend scherp - iedereen die ik heb zo ontmoet is een belangrijk vriend van mij geweest. Bijna iedereen is nog steeds een goede vriend.

Zo heb ik Jeff ontmoet toen ik 15 was. Ik zat op een Amerikaanse school in Los Angeles. Ik was een compleet vreemdeling. Ik was toen alleen een jaar in de VS geweest en als teenager. Ik had geen vrienden, spraak met een dik accent en gedroeg me helemaal anders. Hij ziet er erg normaal en intelligent uit. Ik zei "Hallo, ik ben ..."

18 jaar later, op Halloween dag, vloog ik naar Los Angeles om zijn huwelijk mee te maken. Ik was een van twee mensen (van bijna 150) die uit zijn school kwam.

Corrections (1)
Correction Settings
Choose how corrections are organized

Only show inserted text
Word-level diffs are planned for a future update.

Veel van de “op het eerste gezicht” verhalen zijn romantisch.

Bijna iedereen is nog steeds een goede vriend.

Zo heb ik Jeff ontmoet toen ik 15 was.

Ik zat op een Amerikaanse school in Los Angeles.

Ik zei "Hallo, ik ben ..."

18 jaar later, op Halloween dag, vloog ik naar Los Angeles om zijn huwelijk mee te maken.

yegorhayk89's avatar
yegorhayk89

Jan. 4, 2022

0

Oogcontact - iemand nieuw ontmoeten


Oogcontact - iemand nieuwvoor het eerst ontmoeten Oogcontact - iemand voor het eerst ontmoeten

Je tekst is niet fout, maar ik zou het zo niet zeggen. Andere mogelijkheid: Oogcontact - nieuwe mensen ontmoeten

Veel van de “op het eerste gezicht” verhalen zijn romantisch.


This sentence has been marked as perfect!

Ik heb een paar van deze ook.


Ik heb ook een paar van deze ookverhalen geschreven. Ik heb ook een paar van deze verhalen geschreven.

Ik weet niet zeker of je dit bedoelt. Misschien bedoel je: Ik heb dit ook een paar keer mee gemaakt.

Maar ik schrijf liever over een ander verhaal - een van vriendschap.


Maar ik schrijf liever over een ander verhaal - een vanover vriendschap. Maar ik schrijf liever een ander verhaal - een over vriendschap.

Of bedoel je: Maar ik schrijf liever over iets anders - over vriendschap.

Ik ben al jaren bewust geweest dat ik veel vaker een vriendschap op het eerste gezicht ervaar.


Ik ben me er al jaren van bewust geweest dat ik veel vaker een vriendschap op het eerste gezicht ervaar. Ik ben me er al jaren van bewust dat ik veel vaker vriendschap op het eerste gezicht ervaar.

Het is een direct gevoel dat iemand een goede mens is en past bij me.


Het is een direct gevoel dat iemand een goede mens is en past bij me past. Het is een direct gevoel dat iemand een goed mens is en bij me past.

Of: Ik voel onmiddellijk / direct dat ....

Ik wil meteen die persoon leren kennen.


Ik wil meteen die persoon meteen leren kennen. Ik wil die persoon meteen leren kennen.

Deze intuïtie is ontzettend scherp - iedereen die ik heb zo ontmoet is een belangrijk vriend van mij geweest.


Deze intuïtie is ontzettend scherp - iedereen die ik heb zo heb ontmoet, is een belangrijke vriend van mij geweestorden. Deze intuïtie is ontzettend scherp - iedereen die ik heb zo heb ontmoet, is een belangrijke vriend van mij geworden.

een vriend geweest = was een vriend, maar nu niet meer een vriend geworden = was geen vriend, maar nu wel

Bijna iedereen is nog steeds een goede vriend.


This sentence has been marked as perfect!

Zo heb ik Jeff ontmoet toen ik 15 was.


This sentence has been marked as perfect!

Ik zat op een Amerikaanse school in Los Angeles.


This sentence has been marked as perfect!

Ik was een compleet vreemdeling.


Ik was een compleete vreemdeling. Ik was een complete vreemdeling.

Ik was toen alleen een jaar in de VS geweest en als teenager.


Ik was toen alleennog maar een jaar in de VS geweest en als teienager. Ik was toen nog maar een jaar in de VS geweest als tiener.

Ik had geen vrienden, spraak met een dik accent en gedroeg me helemaal anders.


Ik had geen vrienden, spraak met een dik accent en gedroeg me helemaal anders. Ik had geen vrienden, sprak met een dik accent en gedroeg me helemaal anders.

Hij ziet er erg normaal en intelligent uit.


Hij ziet er ergheel normaal en intelligent uit. Hij ziet er heel normaal en intelligent uit.

Ik zei "Hallo, ik ben ..."


This sentence has been marked as perfect!

18 jaar later, op Halloween dag, vloog ik naar Los Angeles om zijn huwelijk mee te maken.


This sentence has been marked as perfect!

Ik was een van twee mensen (van bijna 150) die uit zijn school kwam.


Ik was een van twee mensen (van bijna 150) die uitvan zijn school kwam. Ik was een van twee mensen (van bijna 150) die van zijn school kwam.

You need LangCorrect Premium to access this feature.

Go Premium