makeevolution's avatar
makeevolution

Aug. 16, 2021

0
Zou je naar een andere land verhuizen voor beter salaris?

Niet noodzakelijk. Het hangt af ook van welke land het is. Er zijn veel landen die vergelijkbaar salaris bieden, maar alleen sommige bieden mogelijkheden aan zelfontwikkeling in mijn werkgebied. Ik werk in IT. Als een voorbeeld, als ik tussen naar Duitsland of VS om te verhuizen kan kiezen, heb ik een voorkeur voor VS. Beide hebben vergelijkbare werkomgeving en kwaliteit van het leven, maar volgens mij is het IT omgeving in de VS verder ontwikkeld. Dus het is makkelijker voor mij om banen te switchen, als het nodig is.

Maar, er wordt veel nieuwe start-ups in ontwikkelingslanden zoals Indonesie of Zuid Afrika opgebouwd. Deze start-ups merken kansen op om de traditionaale levensstijl van de bevolking te moderniseren. Bijvoorbeeld, tijdens de pandemie, wordt in Indonesie veel vragen (demand) van studenten voor extra-les buiten school. Intussen, zijn er ook veel mensen die ontslagen worden vanwege de pandemie. Voor de pandemie, worden deze les fysiek gehouden. Maar dit is nu niet meer mogelijk. Deze start-ups voeden deze ontslagen mensen op om een online leraar in hun vakgebied te zijn, en dan matchen ze de mensen met de geschikte studenten. Dit valt niet mee; ze moeten veel geld uitgeven niet alleen voor opvoeding, maar ook om het online platform te opzetten. Maar ze zijn gelukkig; de ontslagen mensen leren heel snel en de studenten zijn blij. Dit geeft aanleiding tot een snel ontwikkeling en bijgevolg veel geld voor deze start-ups. Door deze, draag zij creatief en profitabler ideeen aan de markt.

Zulke ontwikkeling zult, volgens mij, draagt bij aan een toeneming in het wedstrijd tussen de lokale en buitenlanden bedrijven. Misschien wel kan het zo zijn dat de lokale bedrijven in de lange termijn meer marktaandeel hebben, en dus betaal zij hun ondernemers beter. En ook door een daling in de marktaandeel, neemt de hoge salaris van de ondernemers die in de buitenlanden bedrijven werken af. Dus is het ook belangrijk om de toekomst zo goed mogelijk onder de loep te nemen.

Corrections (1)
Correction Settings
Choose how corrections are organized

Only show inserted text
Word-level diffs are planned for a future update.

Zou je naar een andere land verhuizen voor beter salaris?

Niet noodzakelijk.

Ik werk in IT.

Maar dit is nu niet meer mogelijk.

Maar ze zijn gelukkig; de ontslagen mensen leren heel snel en de studenten zijn blij.

Zou je naar een andere land verhuizen voor beter salaris?


This sentence has been marked as perfect!

Niet noodzakelijk.


This sentence has been marked as perfect!

Het hangt af ook van welke land het is.


Het hangt af ook af van welke land het is. Het hangt ook af van welke land het is.

Er zijn veel landen die vergelijkbaar salaris bieden, maar alleen sommige bieden mogelijkheden aan zelfontwikkeling in mijn werkgebied.


Er zijn veel landen die een vergelijkbaar salaris bieden, maar alleen sommigen bieden mij de mogelijkheden aan zelfid om mij (verder) te ontwikkelingen in mijn werkgebied. Er zijn veel landen die een vergelijkbaar salaris bieden, maar alleen sommigen bieden mij de mogelijkheid om mij (verder) te ontwikkelen in mijn werkgebied.

SommigeN (landen is meervoud) Ik zou in plaats van zelfontwikkeling 'mij ontwikkelen' gebruiken.

Ik werk in IT.


This sentence has been marked as perfect!

Als een voorbeeld, als ik tussen naar Duitsland of VS om te verhuizen kan kiezen, heb ik een voorkeur voor VS.


Als een voorbeeld, als ik tussen naar Duitsland of de VS om te verhuizen kazou kunnen kiezen, heb ik een voorkeur voor de VS. Als een voorbeeld, als ik tussen Duitsland of de VS zou kunnen kiezen, heb ik een voorkeur voor de VS.

DE VS: met een lidwoord ZOU KUNNEN: gebruik een conditional (zou), dan kun je verhuizen ook weglaten (context)

Beide hebben vergelijkbare werkomgeving en kwaliteit van het leven, maar volgens mij is het IT omgeving in de VS verder ontwikkeld.


Beiden hebben een vergelijkbare werkomgeving en kwaliteit van het leven, maar volgens mij is hetde IT omgeving in de VS verder ontwikkeld. Beiden hebben een vergelijkbare werkomgeving en kwaliteit van leven, maar volgens mij is de IT omgeving in de VS verder ontwikkeld.

Beiden (twee landen) OF Beide landen Woorden op -ing (omgeving) zijn vrouwelijk in het Nederlands: krijgen dus altijd het lidwoord 'de', en je gebruikt vaak 'haar' om ernaar te verwijzen (verder maakt het geslacht inderdaad niet zoveel uit)

Dus het is makkelijker voor mij om banen te switchen, als het nodig is.


Dus het is makkelijker voor mij om banevan baan te switchen, als het nodig is/mocht het nodig zijn. Dus het is makkelijker voor mij om van baan te switchen, als het nodig is/mocht het nodig zijn.

'van baan switchen/wisselen' --> 'van baan' is een collocatie Je kunt ook hier weer een conditional gebruiken (IF statement in IT termen ;) )

Maar, er wordt veel nieuwe start-ups in ontwikkelingslanden zoals Indonesie of Zuid Afrika opgebouwd.


Maar, er wordten veel nieuwe start-ups in ontwikkelingslanden, zoals Indonesieë of Zuid Afrika, opgebouwd. Maar, er worden veel nieuwe start-ups in ontwikkelingslanden, zoals Indonesië of Zuid Afrika, opgebouwd.

worden (start-ups is meervoud)

Deze start-ups merken kansen op om de traditionaale levensstijl van de bevolking te moderniseren.


Deze start-ups merken kansen op/benutten kansen om de traditionaaele levensstijl van de bevolking te moderniseren. Deze start-ups merken kansen op/benutten kansen om de traditionele levensstijl van de bevolking te moderniseren.

Bijvoorbeeld, tijdens de pandemie, wordt in Indonesie veel vragen (demand) van studenten voor extra-les buiten school.


Bijvoorbeeld, tijdens de pandemie, wordt in Indonesie veel vragen (demand) van studenten voor extra-les buiten school. In Indonesië tijdens de pandemie, bijvoorbeeld, was er veel vraag van studenten naar extra les buiten school. Bijvoorbeeld, tijdens de pandemie, wordt in Indonesie veel vragen (demand) van studenten voor extra-les buiten school. In Indonesië tijdens de pandemie, bijvoorbeeld, was er veel vraag van studenten naar extra les buiten school.

de vraag (the demand, in the economic sense). Er is vraag naar iets --> er is een grote vraag naar chips in de wereldmarkt.

Intussen, zijn er ook veel mensen die ontslagen worden vanwege de pandemie.


Intussen, zijn er ook veel mensen die ontslagen worden vanwege de pandemie. Intussen zijn er ook veel mensen die ontslagen worden vanwege de pandemie.

De komma is niet nodig

Voor de pandemie, worden deze les fysiek gehouden.


Voor de pandemie, woerden deze lessen fysiek gehouden. Voor de pandemie werden deze lessen fysiek gehouden.

worden is meervoud, want het gaat over lessen (meervoud), maar gebruik hier de verleden tijd

Maar dit is nu niet meer mogelijk.


This sentence has been marked as perfect!

Deze start-ups voeden deze ontslagen mensen op om een online leraar in hun vakgebied te zijn, en dan matchen ze de mensen met de geschikte studenten.


Deze start-ups voeleiden deze ontslagen mensen op om een online leraar in hun vakgebied te zijn, en dan matchen ze de mensen met (de) geschikte studenten. Deze start-ups leiden deze ontslagen mensen op om een online leraar in hun vakgebied te zijn, en dan matchen ze de mensen met (de) geschikte studenten.

opvoeden (voor kinderen), opleiden (education, de opleiding)

Dit valt niet mee; ze moeten veel geld uitgeven niet alleen voor opvoeding, maar ook om het online platform te opzetten.


Dit valt niet mee; ze moeten niet alleen veel geld uitgeven niet alleen voor opvoevoor de opleiding, maar ook om het online platform te opzetten. Dit valt niet mee; ze moeten niet alleen veel geld uitgeven voor de opleiding, maar ook om het online platform te opzetten.

Maar ze zijn gelukkig; de ontslagen mensen leren heel snel en de studenten zijn blij.


This sentence has been marked as perfect!

Dit geeft aanleiding tot een snel ontwikkeling en bijgevolg veel geld voor deze start-ups.


Dit geeft aanleiding tot een snelle ontwikkeling/groei en bijgevolg veel geld voor deze start-ups. Dit geeft aanleiding tot een snelle ontwikkeling/groei en bijgevolg veel geld voor deze start-ups.

In de economische zin van het woord wordt vaak 'groei' (growth) gebruikt in plaats van 'ontwikkeling' (development)

Door deze, draag zij creatief en profitabler ideeen aan de markt.


Door deze, draagen zij creatiefve en profitabler ideeenwinstgevende ideeën bij aan de markt. Door deze dragen zij creatieve en winstgevende ideeën bij aan de markt.

bijdragen (contribute) winstgevend (profitable)

Zulke ontwikkeling zult, volgens mij, draagt bij aan een toeneming in het wedstrijd tussen de lokale en buitenlanden bedrijven.


Zulke ontwikkelingen zultlen, volgens mij, draagt bijbijdragen aan een toeneming in het wedstrijdame in de competitie tussen (de) lokale en buitenlandsen bedrijven. Zulke ontwikkelingen zullen, volgens mij, bijdragen aan een toename in de competitie tussen (de) lokale en buitenlandse bedrijven.

ontwikkelingen is meervoud, dus zullen de toename de competitie (competition in economic sense, 'wedstrijd' is more used in sports, etc.)

Misschien wel kan het zo zijn dat de lokale bedrijven in de lange termijn meer marktaandeel hebben, en dus betaal zij hun ondernemers beter.


Misschien wel kan het wel zo zijn dat de lokale bedrijven in de lange termijn meer marktaandeel zullen hebben, en dus betaalen zij hun ondwerknemers beter. Misschien kan het wel zo zijn dat de lokale bedrijven in de lange termijn meer marktaandeel zullen hebben, en dus betalen zij hun werknemers beter.

zullen hebben: toekomst ondernemer (entrepreneur/employer), werknemer (employee)

En ook door een daling in de marktaandeel, neemt de hoge salaris van de ondernemers die in de buitenlanden bedrijven werken af.


En ook door een daling in dehet marktaandeel, neemtmen de hoge salarissen van de ondwerknemers die in de buitenlandsen bedrijven werken af. En ook door een daling in het marktaandeel nemen de hoge salarissen van de werknemers die in de buitenlandse bedrijven werken af.

Ik zou hier salarissen in meervoud gebruiken

Dus is het ook belangrijk om de toekomst zo goed mogelijk onder de loep te nemen.


DusHet is hetdus ook belangrijk om de toekomst zo goed mogelijk onder de loep te nemen. Het is dus ook belangrijk om de toekomst zo goed mogelijk onder de loep te nemen.

We beginnen een zin niet vaak met 'dus', met 'het' is mooier

You need LangCorrect Premium to access this feature.

Go Premium