nxcole_mb's avatar
nxcole_mb

April 28, 2020

0
logboek 4: wat is je favoriete eten

ik houd van amandelen, pattatjen , groenten, en pure chocolade. dit prompt*? heeft mij soms patatjen willen maar hebben wij geen. ik haat fast food want het zo walgelijk is.


i love almonds, potatoes, vegetables and dark chocolate. this prompt now has me craving some potatoes, but we don’t have any. i hate fast food because it’s disgusting

Corrections (2)
Correction Settings
Choose how corrections are organized

Only show inserted text
Word-level diffs are planned for a future update.

logboek 4: wat is je favoriete eten

logboek 4: wat is je favoriete eten

logboek 4: wat is je favoriete eten


This sentence has been marked as perfect!

This sentence has been marked as perfect!

ik houd van amandelen, pattatjen , groenten, en pure chocolade.


ik houd van amandelen, pattatjen , groenten, en pure chocolade. ik houd van amandelen, patat, groenten, en pure chocolade.

Ik houd is correct, maar "ik hou" is iets gebruikelijker. Ik denk dat je met pattatjen patat/friet bedoeld (fries). Beide woorden zijn goed: patat wordt vooral in Noord//Midden-Nederland gebruikt en friet in het zuiden.

ik houd van amandelen, pattatjen , groenten, en pure chocolade. ik hou van amandelen, pattat, groenten en pure chocolade.

dit prompt*?


diteze prompt*? deze prompt*?

Leenwoorden uit het Engels zijn in principe de-woorden, tenzij er een reden is om er een het-woord van te maken. Bij de-woorden gebruik je deze en bij het-woorden dit.

ditDoor deze prompt*? Door deze prompt

heeft mij soms patatjen willen maar hebben wij geen.


heeft mijzorgt ervoor dat (?) ik soms patatjen willen, maar dat hebben wij geen.niet zorgt ervoor dat (?) ik soms patat wil, maar dat hebben wij niet

Dit was lastig te corrigeren, want ik weet niet zeker wat je bedoelt.

heeft mij soms patatjen willenkrijg ik zin in patat, maar wij hebben wij gegeen aardappelen. krijg ik zin in patat, maar wij hebben geen aardappelen.

ik haat fast food want het zo walgelijk is.


ik haat fast food wanomdat het zo walgelijk is. ik haat fast food omdat het zo walgelijk is.

Want en omdat betekenen ongeveer hetzelfde, maar op 'omdat' volgt een bijzin (dan komt de persoonsvorm achteraan) en op 'want' een hoofdzin (dan staat de persoonsvorm op de tweede plek in de zin, dus hier: "want het is (zo) walgelijk")

iIk haat fast food wan, omdat het zo walgelijk is. Ik haat fast food, omdat het zo walgelijk is.

You need LangCorrect Premium to access this feature.

Go Premium