augggie_711's avatar
augggie_711

June 23, 2020

0
Sverige, mitt drömland

Jag älskar att resa, det är en av mina favorit saker att göra, eftersom jag tycker verkligen om att upptäcka nya kulturer och lära mig nya språk. Jag vill verkligen att resa till Sverige, som är en av mina favorit länder; jag älskar Sveriges kultur och traditioner, och dess historia är mycket intressant. Dessutom, jag älskar Svensk sport, Zlatan Ibrahimovic är min favorit spelare, jag är en fan av Malmö FF fotbollslag. Midsommar är också mycket intressant, traditionerna är väldigt konstiga men ganska roliga- Små Groderna är definitivt mycket konstigt för mig!

Jag har lärt mig Svenska för ungefär åttio dagar, främst på Duolingo, som jag älskar, men jag använder mycket andra saker också, och till nu, det har varit ganska bra- jag har lärt mig så mycket, och jag anser mig nu ganska mellanliggande, men jag har fortfarande mycket att lära. Jag hoppades att jag kommer att bli flyttande på Svenska snart- det är mitt mål för nu, jag kan inte vänta att resa till Sverige!

Corrections (1)
Correction Settings
Choose how corrections are organized

Only show inserted text
Word-level diffs are planned for a future update.

augggie_711's avatar
augggie_711

June 27, 2020

0
sabiner's avatar
sabiner

June 27, 2020

0

Sverige, mitt drömland


Jag älskar att resa, det är en av mina favorit saker att göra, eftersom jag tycker verkligen om att upptäcka nya kulturer och lära mig nya språk.


Jag älskar att resa, det är en av mina favorit saker att göra, eftersom jag tycker verkligen tycker om att upptäcka nya kulturer och lära mig nya språk. Jag älskar att resa, det är en av mina favoritsaker att göra, eftersom jag verkligen tycker om att upptäcka nya kulturer och lära mig nya språk.

Jag vill verkligen att resa till Sverige, som är en av mina favorit länder; jag älskar Sveriges kultur och traditioner, och dess historia är mycket intressant.


Jag vill verkligen att resa till Sverige, som är entt av mina favorit länder; jag älskar Sveriges kultur och traditioner, och dess historia är mycket intressant. Jag vill verkligen resa till Sverige, som är ett av mina favoritländer; jag älskar Sveriges kultur och traditioner, och dess historia är mycket intressant.

Dessutom, jag älskar Svenska sport, Zlatan Ibrahimovic är min favorit spelare, jag är en fan av Malmö FF fotbollslag.


Midsommar är också mycket intressant, traditionerna väldigt konstigt men ganska roligt- Små Gröderna är definitivt mycket konstigt för mig!


Jag har lärt mig Svenska för ungefär åttio dagar, främst på Duolingo, som jag älskar, men jag använder mycket andra saker också.


och till nu, det har varit ganska bra- jag har lärt mig så mycket, och jag anser mig nu ganska mellanliggande, men jag har fortfarande mycket att lära.


Jag hoppades att jag kommer att bli flyttande på Svenska snart- det är mitt mål för nu, jag kan inte vänta att resa till Sverige!


Jag hoppades att jag kommer att blikunna prata flyttande på Ssvenska snart- det är mitt mål förjust nu, jag kan inteknappt vänta att resa till Sverige! Jag hoppas att jag kommer att kunna prata flytande svenska snart- det är mitt mål just nu, jag kan knappt vänta att resa till Sverige!

Jag har lärt mig Svenska för ungefär åttio dagar, främst på Duolingo, som jag älskar, men jag använder mycket andra saker också, och till nu, det har varit ganska bra- jag har lärt mig så mycket, och jag anser mig nu ganska mellanliggande, men jag har fortfarande mycket att lära.


Jag har lärt mig Ssvenska föri ungefär åttio dagar, främst på Duolingo, som jag älskar, men jag använder mycket andra saker ocksåockså många andra metoder, och hittill nu, det har varis har det fungerat ganska bra- jag har lärt mig så mycket, och jag anser mig nu ganska mellanliggandevara på ungefär mellannivå, men jag har fortfarande mycket att lära mig. Jag har lärt mig svenska i ungefär åttio dagar, främst på Duolingo, som jag älskar, men jag använder också många andra metoder, och hittills har det fungerat ganska bra- jag har lärt mig så mycket, och jag anser mig nu vara på ungefär mellannivå, men jag har fortfarande mycket att lära mig.

Consider replacing "saker" with something else. It is used more literally as referring to an object in Swedish. Maybe use "metoder" instead?

Dessutom, jag älskar Svensk sport, Zlatan Ibrahimovic är min favorit spelare, jag är en fan av Malmö FF fotbollslag.


Dessutom, jag älskar Sjag svensk sport, Zlatan Ibrahimovic är min favorit spelare, jag är en fan av Malmö FF fotbollslaget Malmö FF. Dessutom älskar jag svensk sport, Zlatan Ibrahimovic är min favoritspelare, jag är en fan av fotbollslaget Malmö FF.

Midsommar är också mycket intressant, traditionerna är väldigt konstigt men ganska roligt- Små Gröderna är definitivt mycket konstigt för mig!


Midsommar är också mycket intressant, traditionerna är väldigt konstiga men ganska roliga- Små Gröderna är definitivt mycket konstigt för mig!


Midsommar är också mycket intressant, traditionerna är väldigt konstiga men ganska roliga- Små Groderna är definitivt mycket konstigt för mig!


Midsommar är också mycket intressant, traditionerna är väldigt konstiga men ganska roliga- Små Grodeorna är definitivt mycket konstigt för mig! Midsommar är också mycket intressant, traditionerna är väldigt konstiga men ganska roliga- Små Grodorna är definitivt mycket konstigt för mig!

You need LangCorrect Premium to access this feature.

Go Premium